Kontakt

Robert Borecki

kom.601 584 359

tel. 95 722 55 55

 

adres domowy:

ul. Kruczkowskiego 5/6

66-400, Gorzów Wielkopolski

 

Darmowy pomiar szafy na wymiar Gorzów

 

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu i montażu mebli służących do zabudowy wnętrz w oparciu o oryginalne systemy drzwi przesuwanych. Od kilku lat zajmuję się również projektowaniem i montażem kuchni, regałów, biurek oraz innych mebli. Mocną pozycję na rynku lokalnym uzyskaliśmy dzięki wysokiej jakości naszych usług.

Nasza oferta staje się coraz bogatsza, bardziej konkurencyjna i co najważniejsze, lepiej dostosowana do rosnących wymagań rynku. Dzięki naszemu wysiłkowi możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Obecnie na każdym rynku kluczowa rolę odgrywa jakość produktów dostarczanym klientom. Dlatego starania naszej firmy koncentrują się na utrzymaniu wysokiej jakości naszych produktów i usług. Niezawodnośc naszych zabudów wynika z 21-letniego doświadczenia oraz z użycia najwyższej jakości materiałów i perfekcyjnej konstrukcji wykorzystywanych elementów. Wyniki naszej pracy mogą państwo zobaczyć na zdjeciach w naszej galerii. Zdecydowanie najlepszym sposobem spełnienia swoich marzeń w zakresie umeblowania swojego mieszkania, domu bądź biura jest kontakt z nami. Służymy państwu fachową poradą oraz najwyższa jakościa naszych usług. Wystarczy jeden państwa telefon, a my przyjedziemy dokonać bezpłatnego pomiaru i wykonac również bezpłatny projekt mebli.

 

 

 

 

 

 

DARMOWY POMIAR, WYCENA I PROJEKT !